Categories
Uncategorized

DeI videoja kur Ermal Fejzullahu nxehet keq me qytetarin në Skenderaj

Para disa ditësh në sheshin e Skenderajt përformoi edhe këngëtari Ermal Fejzullahu.
Gjatë kohës që ai ishte duke kënduar në sheshin e kësaj komune një qytetar i hodhi atij llaserin.

Për këtë gjest u nxeh Ermali i cili ndërpreu për disa minuta koncertin dhe djalin e quajti loçko-man e pishpirik.

“ Ooo ti djalë a po e ndal at llaser o loçkaman, a mundesh me ja marr laserin atij pishpiriku, ndale”, dëgjohej teksa thoshte ai.

Kjo video u bë virale në rrjete sociale dhe mori komente të shumta./lajmi.net

https://www.instagram.com/bisedatt/?utm_source=ig_embed&ig_rid=1548cf57-6739-4fb2-8ac9-62276bb39dff

Leave a Reply

Your email address will not be published.