Categories
Uncategorized

PIJA Që Largon Helmet Nga Trupi: E Pini Para Se Të Flini Dhe Dhjami Në Bark Do Të Zhduket!

Çdo njeri prej nesh ka shtuar peshë pergjatë jetës se tij dhe ne të gjithë kemi kërkuar menyra ose receta për ta hequr atë peshë të fituar. Organet e spastrimit janë: mëlçia, mushkëritë, veshkat dhe zorra e trashë. Pesha e tepert mund të përfshijnë elemente që në të vërtetë parandalojnë funksionimin e duhur të trupit, duke rezultuar në akumulimin e yndyrës rreth belit (barkut).

Sot ju paraqesim një pije që do t’ju ndihmojë të largoni toksinat nga trupi juaj, të rritni metabolizmin tuaj, të përmirësoni imunitetin dhe të eliminoni yndyrën e barkut në një periudhë të shkurtër kohore.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Përbërësit:
– Gjysme limoni.
– Një tufë majdanoz Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

– Një kastravec
– Një copë rrënjë xhenxhefili
– 1/3 e një gote uji Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Udhëzime:
Pritini kastravecat në feta dhe grini majdanozin në mënyrë që të mund të merrni së paku 1 lugë çaji. Pastaj, vendosini përbërësit në një blender dhe përzieni mirë deri sa të merrni një përzierje homogjene. Nëse dëshironi të ëmbëlsoni pije, shtoni pak mjaltë.

Perdorimi:
Ju duhet ta merrni këtë pije cudi-berese para se të shkoni për të fjetur. Kombinoje atë me disa ushtrime të përshtatshme dhe një dietë të shëndetshme dhe kjo do t’ju ndihmojë të heqni qafe yndyrën e tepërt, të rrisni metabolizmin tuaj dhe të përmirësoni shëndetin tuaj të përgjithshëm shumë shpejt.

Leave a Reply

Your email address will not be published.